Акція «Не беру і не даю хабарів» в Чернігові

Акція «Не беру і не даю хабарів» пройшла сьогодні, 3 лютого, в судових установах міста Чернігова.

А саме в Апеляційному суді Чернігівської області, в Господарському суді, у Чернігівському окружному адміністративному суді, а також в Деснянському і Новозаводському судах міста Чернігова.

Активісти «Антикорупційного Руху» завітали до голів судів і попросили публічно сфотографуватися з табличкою «Не даю, не беру хабарі!». А також розмістили подібні наліпки та таблички на вході до установ та інформаційних дошках.

За словами організаторів такі дії є профілактикою хабарництва. А саме, якщо людина в засобах масової інформації побачить фото судді з такою табличкою, вона побоїться запропонувати неправомірну вигоду.

Так чи інакше всі голови судів підтримали акцію. Троє з них зізналися, що їм не раз пропонували хабарі. Також судді впевнені в своїх колегах і запевнили, що не бояться люстрацій чи переатестацій, які мають незабаром пройти у судовій системі.

Нагадаємо, подібна акція почалася 25 січня. Тоді активісти Чернігівської обласної громадської організації «Антикорупційний Рух» Валентина Наливайченка відвідали ректорів чернігівських вишів. Наступні, до кого планують прийти з акцією – лікарі, – запевнили організатори.

Автор: Альона Шепіда.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)