Тренінг для журналістів «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію»

12 лютого в прес-центрі «Чиста політика» був проведений тренінг для журналістів під назвою «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію». Данний захід було організовано Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Тренером виступив Анатолій Марциновський. Експерт з європейської тематики, оглядач газети “Газета по-українськи” ( www.gazeta.ua), багаторічний автор та редактор інформаційних матеріалів Представництва ЄС в Україні.
Тренінг відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Тренінг для журналістів «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію»
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)