Тренінг для журналістів «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію»

12 лютого в прес-центрі «Чиста політика» був проведений тренінг для журналістів під назвою «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію». Данний захід було організовано Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Тренером виступив Анатолій Марциновський. Експерт з європейської тематики, оглядач газети “Газета по-українськи” ( www.gazeta.ua), багаторічний автор та редактор інформаційних матеріалів Представництва ЄС в Україні.
Тренінг відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *