Тимошенко і Наливайченко оголосили про об’єднання

У п’ятницю, 12 лютого, у столиці в Українському Домі відбулася прес-конференція лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та екс-керівника СБУ Валентина Наливайченка, який нещодавно очолив антикорупційний рух. Політики виступили із закликом до українства про важливість перезавантаження влади й створення докорінно нової Конституції.

– Нині Україна в глибокій всеохоплюючій кризі. Це руйнівний масштабний хаос, який вперше з часів нашої незалежності поставив під загрозу саме існування української держави , – впевнена Юлія Тимошенко. – Сучасна ситуація значно трагічніша, ніж та, яка спричинила Революцію Гідності. А тому ми не маємо права на новий переворот, бо він перетвориться на неконтрольований ніким бунт, абсолютно не схожий на наші миролюбиві майдани, і стане засобом вторгнення російського агресора в Київ та встановлення згодом воєнної диктатури, підконтрольної Кремлю.

Щоб не допустити таких фатальних наслідків, Юлія Тимошенко і Валентин Наливайченко вирішили зробити перший крок і об’єднати свої сили, аби не допустити в майбутньому розгортання нових революційний подій.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)