Англомовні книжки подарували дітям під час чергового заняття з англійської мови

Сталося це 19 лютого в приміщені приймальні народного депутата України Сергія Березенка.

Керівник Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнєцова-Молодча завітала на урок з цінними подарунками – навчальною та художньою літературою на англійській мові.

«Згідно наказу президента України 2016 рік оголошено Роком англійської мови, саме тому ми вирішили подарувати вам цікаву літературу», – зазначила директор Центру. «Я сподіваюся, що ці курси та подарунки зроблять доступнішим вивчення англійської мови. Адже ця мова – міжнародна і знадобиться вам у подальшому житті».

Нагадаємо, що діти, які відвідують вищезгадані уроки – із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Отримавши книги, як гуманітарну допомогу, Тетяна Кузнєцова-Молодча одразу вирішила передати їх саме сюди. Діти радо прийняли подарунки, а найдопитливіші відразу взялися їх вивчати.

Про те, що реалізація проекту студентки другого курсу філологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Шевченка Анни Ісаєнко, під назвою «Доступна англійська», не припиниться розповів на заході Андрій Жидкий, заступник координатора приймальні народного депутата України Сергія Березенка.

«Лише системною та наполегливою роботою можна досягти успіхів. Тож запрошуйте своїх друзів та знайомих вивчати з нами англійську», – закликав пан Андрій.

На уроках немає вільних місць, клас майже завжди повний, тому Андрій Жидкий пообіцяв за потреби створити додаткову групу.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)