Олександр Черненко заспівав Гімн України разом з молодими чернігівськими бандуристами.

Народний депутат України Олександр Черненко приїхав у Чернігівську музичну школу № 1 ім. С. Вільконського, щоб подарувати молодим музикантам 4 нові бандури.

«Під час попереднього візиту мені сказали, що школі не вистачає дитячих бандур. Бо їх важко дістати, вони виготовляються виключно під замовлення. А велику бандуру дитині тримати важко», – пригадав Черненко.

Тоді народного депутата ця історія зачепила, коли він приїхавши до Києва одразу почав шукати знайомих, які бмогли допомогти з придбанням.

«В Укрзалізниці є певний фонд гуманітарної допомоги. Спершу на моє звернення відреагували скептично але я пояснив, які талановиті діти і як їм бракує інструменту. Вони погодилися і доволі оперативно замовили і зробили ці бандури», – розповів Олександр Черненко.

За словами нардепа, перед виборами у Чернігові люблять роздавати гречку. А за ті кошти, що купили бандури можна було купити багото кілограмів цієї крупи.

«Але ж гречка з’їдається за день, а бандури залишаться і на них вивчиться не одне покоління. І я тішуся тим, що на цій бандурі почне грати дитинка, яка згодом стане світовою зіркою».

Сам Олександр Черненко зізнався, що на музичних інструментах не вчився грати, оскільки вважає, що не має музикального слуху.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)