Звітна прес-конференція за проектом “Сильніше разом!”

Майже рік тому в цьому ж приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка», де ми зібралися й сьогодні, було анонсовано створення ініціативної волонтерської групи «Че.Help». За цей рік було здійснено багато:

Ми допомагали :

36-й Бригаді Берегової Охорони

Батальйону МВС «Чернігів»

ДУК ПС

Чернігівському прикордонному загону

Нами було виготовлено та відправлено на Схід:

10 Маск сіток 10*8 м

12 повних Кікімор

Більше 500 пакетів сухих каш

Більше 400 пакетів сухих борщів та супів

Технічного обладнання на суму 6347 грн для 36-ї ББО

Відремонтовані бензопили для Батальйона Чернігів.

Але найголовніше: Нами було реалізовано проект «Сильніше разом!»

Проект здійснено в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що підтримується Європейською Комісією та Конкурсу малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні» в партнерстві з ЧОМГО “Світанок”, ГО “MART” та ГО Центр “Жіночі перспективи”

В рамках проекту ми стартували Інформаційний центр допомоги учасникам АТО. Центр мав на меті інформувати військово-службовців та їх сім’ї щодо найближчих до них місць, де вони можуть отримати допомогу чи послугу. Для здійснення цього діяли 3 телефонні лінії, електронна пошта, 4 сторінки в соц.мережах. 2 Оператори працювали 5 днів на тиждень з 9 до 18 години. Центром прийнято більше 200 дзвінків. Також учасники проекту провели більше 100 консультацій при особистих зустрічах та в телефонному режимі.

Також в проекту, поширюючи інформацію про пільги та можливості ветеранів АТО, нами було здійснено 15 поїздок в районні центри області, де ми провели зустрічі з волонтерами, учасниками АТО, працівниками райддержадміністрацій, органами місцевого самоврядування. Виїзди ми здійснювали в партнерстві з Головою Центру допомоги учасникам АТО при ОДА та представником учасників АТО Чернігова. Зустічі були дуже ефективні, нами було виявлено системні проблеми Чернігівського регіону, щодо надання пільг та послуг учасникам АТО, проведено просвітню роботу із самими учасниками та місцевими чиновниками щодо прав і пільг учасників АТО, а також щодо можливостей, які отримують АТОшники, створюючи спілки. Наша ініціатива долучилась до створення 4 Спілок в районах області

Третім напрямком в рамках проекту було проведення майстер-класів та долучення населення до волонтерської діяльності. В рамках цього напрямку було здійснено 20 майстеркласів, підтримано 3 волонтерські ініціативи в регіонах та 4 ініціативи в рамках міста.

Бюджет проекту склав 80530 грн, з них 73030 грн профінансовано в рамках грантової підтримки, а 7500 грн склав власний внесок. В рамках проекту 9680 грн витрачено на обладнання , 56000 грн на програмну діяльність.

Проект виконано повністю.

Сьогодні 29.02.2016 року нами подано документи на реєстрацію громадської організації «Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів «Чернігів». Громадська організація створена учасниками волонтерської ініціативи «Че.Help».

Далі Центр допомоги «Чернігів» планує діяти в наступних напрямках:

– Навчання та правова просвіта учасників АТО та їх сімей

– Ресоціалізація учасників АТО

Діяльність буде здійснюватись в партнерстві з іншими діяльними громадськими організаціями Чернігівщини.

«Дуже велика кількість проблем в районах області викликана неосвітченістю учасників АТО щодо їх прав та пільг. З цим треба боротися» – зауважила Горюнова-Зубашевська Світлана, голова Центру допомоги учасникам АТО при ОДА.

«Ресоціалізація учасників АТО є надважливим питанням зараз, адеже завтра чи через 5 років ми матемемо дуже багато проблем, які буде пізно вирішувати, саме тому в рамках чернігівських ініціатив та Всеукраїнсььких об’єднаннь ЦД «Чернігів» буде сприяти ресоціалізації та адаптації учасників АТО, навіть без грантової підтримки та за рахунок волонтерства. Це надважливо!» – наголосила Палькова-Свірчевська Ольга, Виконавчий директор новостворенної ГО.

Інформаційний центр створений в рамках проекту «Сильніше разом!» продовжує діяти на волонтерських засадах.

Учасники Центру допомоги «Чернігів» висловлюють подяку ГО «МАРТ» за настанови та підтримку розвитку нашої ініціативи.

Інформаційний центр працює з 9-18 в будні дні.

Центр знаходиться за адресою , вул. Полуботка, 70,

Відповіді на питання можна отримати за наступними контактами:

+380 93 343 23 32

+380 67 464 35 53

+380 50 493 43 53

cdche.ATO@GMAIL.COM

https://www.facebook.com/CDCH.ATO

https://vk.com/cdcheato

https://twitter.com/cdche_ato

https://plus.google.com/u/0/communities/107758887635165611516

Запрошуємо бійців та їх сім’ї звертатись за допомогою.

Запрошуємо всіх, хто надає або хоче надати будь-яку допомогу бійцям та їх сім’ям до співпраці. Контакт 063 33 77 469

Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Світанок» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)