Чернігову є що запропонувати туристам

16-17 квітня в Чернігові офіційно був відкритий туристичний сезон. Чернігівців та гостей міста розважали як могли. Постріли гармат, спортивні змагання, нічні екскурсії, смачна їжа – чого тільки не були в ті 2 дні. Але потім Чернігів знову наче завмер. Чому так сталося? Чи є місту та бізнесу щось запропонувати туристу? На ці питання намагалися знайти відповіді учасники круглого столу, який організував прес-центр «Чиста політика».

Начальник управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Людмила Замай зазначила, що туристичний сезон в Чернігові розпочався не 16 квітня.

 

« Ми туристичний сезон розпочали відкриттям міжнародного туристичного форуму «Чернігівщина туристична 2016». До нас приїхали делегації з Мінська, Гомеля, Дніпропетровська, Києва, Івано-Франківська, Миколаєва. Всі були вражені архітектурою нашого міста та гостинністю наших жителів. Сьогодні в Україні набирає обертів місцевий туризм. Українці нарешті почали подорожувати своєю країною. Впевнена, що 2016 рік стане переломним для Чернігова в туристичній сфері», – додала Людмила Замай.

 

Віктор Коновал, керівник агентства активного відпочинку «ЕCО TRAVEL» впевнений, що в Чернігові є куди піти туристу, де поїсти і яскраво провісти вихідні дні.

«З кожним роком попит на активні види відпочинку на свіжому повітрі тільки збільшується, оскільки це єдина можливість відсторонитися від міської метушні, інтернету і мобільного зв’язку, і насолодитися мальовничими красотами незайманої людиною природи. Особливо в літню пору року актуальний активний відпочинок на воді, а саме, сплав на байдарках, який являє собою дивовижний коктейль неповторних почуттів єднання з природою, що наповнює людину позитивними емоціями і враженнями. Якщо турист або мешканець Чернігова, хоч раз скористається послугами нашого агентства то він точно не пожалкує і буде його не забуде. Туристичний сплав на байдарках – це не тільки відпочинок, а й маса яскравих емоцій і вражень», – додав Віктор Коновал.

 

Засновник велоспільности «Лайба» Максим Цирулін анонсував, що в травні пройде щорічний велодень.

«Чернігівський велорух вже на слуху по всій Україні і навіть, в деяких закордонних державах. Ми вже створили «фішку» і зараз головно її не загубити , а навпаки розвивати. Теж саме стосується і «Зеленої сцени», джазового фестивалю, театрального сезону – це ті  заходи які створюють імідж міста», – додав Максим Цирулін.

 

Відсутність чіткого календаря подій, які планується організувати в місті, транспортна розв’язка та мала кількість хороших готелів – основні проблеми над якими треба працювати. Учасники заходу зійшлись на думці, що зробити місто туристичним тільки міська чи обласна влада не зможе. Бізнесмени, волонтери, громадські діячі мають прикласти свою долю задля того, щоб в місто почали активніше їздити туристи.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *