Сімейне свято пройшло в новому Березовому гаю

Сотні чернігівців із сім’ями прийшли подивитися на оновлений Березовий гай. Їх чекали атракціони, аніматори, виступи творчих колективів на невеличкій сцені. Для дорослих організували ярмарок місцевих виробників, а для дітей спортивні ігри та солодку вату.


Так 9 травня, на День Перемоги, відкривали реконструйований парк.

Першим ділом очільники міста та області посадили бузок. Кажуть, що таку бузкову алею варто висадити вздовж паркової дороги.

Найбільш задоволені мами, які гуляють парком із колясками. Жителька прилеглого району Любов Рябова дуже часто ходить гуляти з маленькою дитиною в Березовий гай.

«Нам з дитиною тут зручно, чисто і гарно. Сьогодні я вперше проїхала з коляскою новими доріжками. Скажу, що дуже зручно.

Колись тут був просто занедбаний парк. Бігали собаки. Було не приємно ходити сюди. А потім поставили ігровий майданчик для діток. Ми почали приходити із старшою дитиною.»

Які саме зміни відбулися, і що ще планують змінити в парку розповів народний депутат України Сергій Березенко.

 «По плану ми робимо клумби. Зробили паркан, огородили зони. Сподіваюся за рік вже розквітне та бузина, яку ми сьогодні посадили. Також зробили доріжки і бордюри.

Про дорослих ми теж не забули. На окремо виділеному місті ми зробили мануальну зону. Поки діти грають на майданчику, батьки можуть готувати смаколики на свіжому повітрі.»

За словами Березенко тепер важливо, щоб мешканці трьох великих будинків, біля парку, слідкували за всім. Тоді ця територія буде тільки квітнути.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *