Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

У переддень Міжнародного жіночого дня запрошуємо усіх відвідати 2 та 3 березня XVI обласний ярмарок «Що може жінка!» у ТРЦ “Мегацентр” (проспект Миру, 49: 2-й поверх). У програмі заплановано широкий спектр заходів:

– виставка-продаж ексклюзивних товарів та послуг;

– найбільша колекція виробів ручної роботи;

– яскраві презентації жіночого бізнесу;

– майстер-класи та показ мод;

– концертна програма;

– конкурс на кращий чернігівський сувенір;

– великий вибір подарунків для жінок;

– безпрограшна благодійна (!) лотерея і ще багато чого цікавого…

Цей різнобарвний, наче галявина первоцвітів, ярмарок стане справжнім вісником весни у Чернігові, адже захід чітко спрямований на популяризацію ролі жінок-керівниць, підприємниць, творчих особистостей, громадських діячок у соціально-економічному житті міста.

Саме з нагоди цього ярмарку 23 лютого у прес-центрі «Чиста політика» зібралися чарівні та успішні панянки на прес-конференцію, щоб розповісти детальніше про заплановане. Спікерами прес-конференції стали:

1. Олена Пекуровська – віце президент ГО «Ліга ділових та професійних жінок України», голова оргкомітету ярмарки (розповіла про історію організації ярмарку та досягнення).

2. Тетяна Виговська – менеджер проекту «Ярмарок «Що може жінка»» (розповіла про учасників цьогорічного заходу).

3. Лариса Циган – віцепрезидент Чернігівської торгово-промислової палати (розповіла про ініціативу проведення конкурсу від ТПП на кращий чернігівській сувенір).

4. Наталія Анісімова – членкиня ГО «Самаритяни України. Чернігівське відділення» (розповіла про спектр своїх послуг та їх унікальність).

5. Галина Близнюк – майстриня авторських ляльок, які знаходяться в колекціях першої леді Країни та багатьох країнах світу (розповіла, для чого майстриням приймати участь у проекті).

  1. Світлана Полторацька – заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА.

  2. Ганна Ярош – начальник відділу поштових послуг філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» (розповіла про новинки від Укрпошти).

  3. Лариса Порплік – представниця ПрАТ «Берегиня» (розповіла про широкий асортимент виробів, що будуть на ярмарку).

  4. Юлія Заїка – виконавча директорка ГО «Ліга ділових та професійних жінок України». Модератор і куратор проектуОлена Рогова.

Отже – детальніше про ярмарок:

Організатори ярмарку – ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» та ГО «Спілка жінок Чернігівщини» за підтримки Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, Департаменту економічного розвитку та Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Чернігівської регіональної торгово-промислової палати в рамках виконання заходів обласної та міської Програм розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

Традиційний обласний  ярмарок «Що може жінка» цього року має кілька відмінностей. По-перше, це буде широкий показ у ТРЦ «Мегацентр». По-друге, будуть відкриті різні локації на 2 поверсі: виставкова, ярмаркова, прикладна, розважальна. На фудкорті представлять свої витвори майстрині пряників та солодощів. Працюватиме майстерня з цікавими майстер-класами для всієї сім’ї. По-третє, в рамках виставки Чернігівська регіональна ТПП ініціює конкурс для майстринь на кращій Чернігівський туристичний сувенір, переможниця якого отримає замовлення на його виготовлення.

Цього року буде представлено продукцію і послуги більше 70 підприємств, установ, громадських організацій та бізнес-структур, які очолюють жінки, або складають переважну частину їх колективів, підприємниць, майстринь, художниць та письменниць. Відвідувачі познайомляться з різноманіттям послуг та виробів, що пропонуються та виробляються у місті та області. Широко представлені творіння майстринь. Створені власноруч вироби викликають радість та захоплення, вони гарні, унікальні, оригінальні і головне – неповторні. Усі вони різні та об’єднує їх  одне – золоті руки майстрів, прагнення вкласти душу в своє створіння.

Необхідно відмітити участь у ярмарку вже знайомих та популярних підприємств не тільки у місті, а й за його межами. Це Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», чернігівський виробник сучасного жіночого одягу ТМ «Актуаль», вже відомі за участю у творчому проекті «FASHION СКАРБНИЦЯ» чернігівські дизайнери одягу – Пирожкова Надія, Людмила Соловей, Вікторія Корнієнко, Наталія Федориненко, також інші майстрині міста, які познайомлять відвідувачів зі своєю творчістю та роботами різних напрямів мистецтва. Це і натуральні солодощі ручної роботи, авторські трав’яні чаї, органічні продукти, вироби зі шкіри, прикраси з бісеру та полімерної глини, квіти з тканини та фоамирану, вироби в техніці «Українська народна вишивка», науково-популярна та художня література, природні засоби для краси та здоров’я ручної роботи та від українського виробника – «White Mandarin», засоби догляду за оселею від «GreenMax» та багато іншого.

Освітні та навчальні заклади м. Чернігова також приймуть участь у ярмарку зі своєю програмою, наприклад «Чернігівська обласна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка» підготувала зустрічі та презентації книжок чернігівських авторів; Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2 та Замглайський дитячий будинок-інтернат представить вироби, створені руками особливих дітей з тканини, дерева, бісеру; Чернігівський професійний ліцей побуту та ДПТНЗ Чернігівське вище училище побутового обслуговування підготували різноманітні майстер-класи від перукарів, візажистів, флористів та показ мод від учнів ліцею та демонстрацію колекцій одягу «Версаль», «Квіткова феєрія», «Я – україночка!» від учнівського театру мод училища; ДПЕНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» проведе майстер-клас «Елементи оздоблення з мастики».

Філія Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» представить нові спектри послуг обслуговування та зв’язку. Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського р-ну м. Чернігова представить перелік послуг літнім людям, які опинилися у складних життєвих обставинах та які потребують сторонньої допомоги.

Також у ярмарку приймуть участь агентства з нерухомості, банківські установи, громадські та благодійні організації, клінінгова компанія, майстерня з виготовлення косметики ручної роботи, майстерня з виготовлення сучасних меблів та ін.

Відвідувачі будуть мати нагоду познайомитись особисто та поспілкуватися з письменницями, придбати книжки з дарчим написом автора. Скористатися послугами Укрпошти надіславши вітальну листівку або відправити бандероль, замовити власну марку. Приміряти новинки чернігівських виробників одягу та взуття. Просто помилуватися унікальними виробами ручної роботи.

Буде організовано більше 30 майстер-класів на будь-який смак: розпис імбирних пряників (Мічкова Олена – Асоціація майстринь), елементи оздоблення з мастики та елегантне зав’язування шарфів (Чернігівський центр професійно-технічної освіти), «Квіти для мами своїми руками» – декупаж («Чернігівська обласна станція юних натуралістів»), «Надання першої медичної допомоги» (лікар Моргун Зінаїда), виготовлення брошки зі стрічок (Коропенко Оксана – ГО «Soroptimist»), петриківський розпис (Стадніченко Тетяна – Чернігівське об’єднання інвалідів «Шанс»), виготовлення медальйонів, кулонів, канаків, брошок («Чернігівська обласна станція юних натуралістів»), виготовлення виробів із солоного тіста (Моляренко Вікторія – Асоціація майстринь), виготовлення квітки-прикраси з фоамирану (Макота Олена – Чернігівське об’єднання інвалідів «Шанс»), виготовлення бумажних квітів (ГО «Голос батьків»), створення весняної композиції (Пархомец Анатас, Литвин Валентина), плетіння неповторних кіс (Вершок С, Соломатіна О.), природній догляд за обличчям (Конаш Юлія), виготовлення листівки до 8 березня (Гриневич Аліна), робота з фетром (Сташук Олександра), виготовлення виробів вінків, корзинок з квітів (Диленок Катерина), масаж рук, парафінотерапія (Кузовлева Марина), навчання вишивки шовковою стрічкою (Ткачук Олена – Асоціація майстринь), патріотичні фенечки (Сенченко Лідія), виготовлення ляльки-мотанки «Благополучниця» (Антішко Марина).

Як розповіла віцепрезидент ТПП Лариса Циган, в рамках проведення ярмарку Чернігівська ТПП виступає ініціатором конкурсу «Чернігівський туристичний сувенір» та запрошує всіх бажаючих майстринь створити унікальний сувенір, який буде нагадувати гостям міста про знайомство з Черніговом.

Умови конкурсу такі:

I етап — 2 березня:

11:00-12:00 прийом заявок та конкурсних робіт, організація виставки робіт;

16:00-17:00 оцінка конкурсних робіт Конкурсним журі.

II етап — 3 березня:

10:00-12:00 виставка конкурсних робіт;

12:00-13:00 урочиста церемонія підведення підсумків і нагородження лауреатів.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами.

З автором робіт – лауреатом Гран-прі буде укладено договір на виготовлення партії сувенірів для делегації бізнес-місії Чернігівської ТПП.

Конкурсна робота надається у вигляді:

– зразка виробу, виконаного з будь-якого матеріалу, в будь-якому жанрі і техніці
декоративно-прикладної творчості та ремесел;

– картки учасника з підписом автора, назвою роботи;

– легенда сувеніру (інформація, яку автор роботи прагне донести до споживача крізь ідейну призму сувеніру – певна історія, міф, сенс, інтерпретація). Обсяг тексту не більше 10-15 речень (за бажанням!)

Також гості та відвідувачі ярмарку зможуть прийняти участь у безпрограшній благодійній лотереї, кошти від виручення якої підуть на підтримку дитячого відділення Чернігівського тубдиспансеру.

Такого різноманіття талановитих жінок Чернігів ще не бачив! Їх роботи пробудять весну в серці кожного, наповнять любов’ю, радістю, сонцем, позитивною енергією. Тут можна знайти натхнення і цікаво провести час.

Лишається тільки додати – завітайте на весняне щорічне свято міста та отримайте справжнє задоволення від творчої атмосфери, створеної руками жінки!

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *