Сесія почалася і не закінчилася

У роботі 15 сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання, 4 жовтня оголошено перерву на невизначений термін.

Таке рішення змушений був прийняти голова облради через спірне питання про передачу лісів та майна дочірніх підприємств «Чернігівоблагроліс» у власність об’єднаних територіальних громад. Як повідомив офіційний сайт облради,  завадила відсутність чіткого правового механізму і методики передачі десятків тисяч гектарів лісонасаджень від одного господаря до іншого. Хоча на сесію й були напрацьовані від різних фракцій  чотири проекти рішень, усі вони ще перед початком засідання були зняті, як недоопрацьовані. Тож триватиме робота над помилками.

Засідання від самого початку  мало  протестувальний фон: під радою різні громадські організації вимагали, зокрема, негайно прийняти звернення до вищих органів влади про недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення;  про заборону підвищення тарифів на газ та інші енергоносії; проти згортання на Придесенні експериментального «геноциду» «Укрпошти» проти сільського населення; з вимогами закриття проросійських телеканалів та видань.

За пропозицією учасників АТО-ООС, які теж прийшли до ради, депутати  створили комунальну установу «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин» Чернігівської обласної ради». Також майже одноголосно затверджені звернення обласної ради до найвищих владних інстанцій щодо недопущення підвищення тарифів на газ та інші енергоносії і про припинення проекту «Укрпошти» «Сільське відділення» в області.

Сесія встигла затвердити звіт про виконання обласного бюджету за I півріччя 2018 року, котрий дав порівняно з тогорічним таким же часом прибутку на мільярд гривень, кілька цільових програм, розглянули майже півсотні із восьми десятків запланованих питань і розійшлися,  доопрацьовувати «лісову» проблему.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)