Перший тиждень не штрафуватимуть

З 8 до 15 жовтня  радари для контролю швидкості на дорогах працюватимуть у пілотному режимі, і водіїв-порушників не штрафуватимуть. А з 15 жовтня порушників  притягуватимуть до відповідальності.

Про це, посилаючись на  брифінг заступника начальника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, розповів сайт «УП». “У радара є запобіжники проти можливих зловживань. Прилад містить спеціальну систему шифрування даних. Інспектор не має доступу, і не може видалити будь-які моменти самостійно. Також є лічильник зафіксованих порушень. Відділ моніторингу ретельно слідкуватиме за відповідністю зафіксованого порушення і притягнення за нього до відповідальності “, – наголосив Білошицький.

Наступним кроком буде розміщення стаціонарних радарів у службових авто – фінансування вже передбачено у дорожньому фонді. І ,зрештою, запровадження системи автоматичної фіксації правопорушень, – підсумував Білошицький.

“Стандартна процедура: зупинка транспортного засобу, притягнення водія. Якщо перевищення швидкості на понад 20 км/год – то це штраф 255 гривень, на понад 50 км/год – то 510 гривень”, – сказав поліціант.

Фото із соцмереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *