Польських офіцерів вдягнуть у чернігівські пальта

Чернігівська швейна фабрика «ТК-Стиль» за інформацією «Інтерфаксу», отримала замовлення на пошив п’яти тисяч демісезонних пальт для офіцерського складу армії Польщі, що входить до НАТО.

Для компанії це перше армійське замовлення з країн Північноатлантичного альянсу. Але  не перше велике і спеціалізоване. Приватне підприємство, засноване на базі Експериментальної фабрики спортивного одягу, спочатку випускало лише спецодяг. А коли придбали сучасне обладнання, то розгорнули діяльність по кількох напрямах. Згодом пріоритети віддали повному циклу пошиття верхнього одягу. Займається фабрика і оптовим продажем. Торік обіг усіх підрозділів сягнув майже 850 млн. гривень. Щороку тут уже шиють від 45 до 60 тисяч пальт.

Тому в майбутньому виробник сподівається отримувати більші контракти. Нещодавно компанія вже виграла тендер ЗСУ на пошиття демісезонних комбінезонів. За інформацією на порталі Prozorro, в рамках виграного тендера «Текстиль-Контакт» до кінця жовтня відправить  Міністерству оборони України 10 тисяч вітровологозахисних демісезонних костюмів. Сума контракту – майже 6 млн гривень.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)