Нотаріус – академік

Рідкісне звання напередодні професійного свята –  Дня юриста – отримав приватний нотаріус Чернігова Олександр Красногор. Він став академіком Академії нотаріату України. А ще Олександр –  кандидат  юридичних наук, голова «Асоціації правознавців Чернігова»

Свідоцтво про присвоєння почесного звання вручив у Чернігові професор, Заслужений юрист України, Президент ВГО «Академія нотаріату України» Володимир Черниш.

Вручення , пише сайт «Город», співпало з виїзним засіданням Академії нотаріату України. Невипадково, що місцем професійної розмови «Місце нотаріату в системі правових органів України» був обраний саме Чернігів – авторитет його правників у фаховому середовищі доволі високий.

«У вас працюють блискучі юристи! – сказав  під час відкриття дискусії заслужений юрист України, професор, кандидат юридичних наук, Президент ВГО «Академія нотаріату України» Володимир Черниш. – Центр наукової думки, як прийнято вважати, – не в столиці, не в мегаполісах, а саме в таких містах з великим потенціалом, як Чернігів, де працюють відповідні освітні заклади, діють юристи-практики, нотаріуси, адвокати, судді. Саме вони є носіями високої культури й мають робити внесок у юридичну практику, брати участь у розробці законодавчих ініціатив. Тож ми самі визначаємо своє місце в системі правових органів, у суспільстві та громаді, можемо активно на них впливати».

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)