Що сьогодні в Ічні

Зведений загін з поліцейських кількох областей патрулюють райцентр Ічня та навколишні села, які входять в 16-кілометрову зону ураження від складів 6 арсеналу Збройних Сил України, де вночі 9 жовтня виникла масштабна пожежа.

Ніч на 10 жовтня пройшла спокійно, поліція здійснила п’ять виїздів на інформацію про появу мародерів у пустуючи господарствах. Інформація не підтвердилася, оскільки громадяни почали більш ретельно звертати увагу на появу сторонніх осіб поблизу обійсть їх сусідів чи родичів. Часом за зловмисників селяни сприймали господарів, які поверталися на певний час додому, аби доглянути худобу та перевірити недоторканість свого майна.

Зведений загін поліції Чернігівської області, патрульні та спецпризначенці з Київщини та Сумщини спільно з рятувальниками продовжують патрулювання населених пунктів у периметрі навколо складів.

Піротехніки здійснюють знешкодження боєприпасів, які залетіли на городи та дворища селян, а також проммайданчики місцевих підприємств. Відомчі медики надають медичну і психологічну допомогу всім, хто її потребує, в першу чергу, особам похилого віку.

Народний депутат Олександр Кодола, котрий виїхав на місце надзвичайної події, повідомив у соцмережах: « На ранок середи вибухів все менше, проте пожежа триває. Авіація Ніжинського авіаційного загону ДСНС приступає до аеророзвідки та гасіння пожежі з повітря.»

За інформацією прес-служби ДСНС України, на ранок 10 жовтня на території військового складу спостерігаються вибухи різної інтенсивності. В резерві знаходяться 7 пожежних потягів на залізничних станціях Прилуки, Конотоп, Ніжин, Київ-пасажирський, Дарниця, Полтава та Кагарлицька.

Після зменшення інтенсивності вибухів сили і засоби ДСНС розпочнуть виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації. На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На даний час інформації щодо загиблих та постраждалого населення внаслідок надзвичайної ситуації на території військового складу не надходило.

По всій області розпочався збір допомоги постраждалим. Почали надходити гуманітарні вантажі з інших областей України.

Фото соцмереж та офіційного сайту МВС

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *