Глава МВС попередив

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав політичних і громадських діячів утриматися від провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в країні у зв’язку з початком процесу надання автокефалії український церкві.

Про це повідомляє прес-служба МВС. “Закликаю не допускати провокацій і спекуляцій. МВС забезпечить безпеку і правопорядок. Якщо виникне необхідність протистояти екстремізму і релігійній ворожнечі, діятиме жорстко. Нехай це не стане несподіванкою для усіх “гарячих голів”, – підкреслив глава МВС.

11 жовтня Синод Вселенського патріархату прийняв рішення продовжити роботу над наданням автокефалії Української церкви. Крім того, він зняв анафему з патріарха Філарета і митрополита Макарія і визнав незаконним підпорядкування Київської митрополії Російській церкві в 1686 році.

Патріарх Філарет повідомив, що Вселенський патріархат надасть Українській православній церкві томос про автокефалію після об’єднання трьох церков (УПЦ КП, УПЦ МП і УАПЦ) в єдину помісну церкву. Об’єднувальний собор, за його словами, повинен відбутися найближчим часом.

Під час засідання Синоду Вселенського патріархату. Фото — patriarchate.org

 

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)