Президент порахував, скільки сховищ боєприпасів побудують

За три роки в Україні побудують 136 сховищ боєприпасів. Ще 15 складів захищеного типу для Збройних Сил мають ввести в експлуатацію у стислі терміни. Про це, як повідомляє прес-служба глави держави, сказав Президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницької області.

Президент проінспектував хід будівництва арсеналу для зберігання снарядів і відмітив, що на його території буде облаштовано вісім сховищ закритого типу, що дозволить розміщати і надійно зберігати значну кількість боєприпасів для української армії.

«Ці сховища будуть надійно захищені від людського фактору і гарантуватимуть якісне зберігання боєприпасів. Нові арсенали повинні повністю відповідати стандартам НАТО. Це моя – вимога», – підкреслив Президент.

Він додав: безпека має включати перевірку охоронників, контроль усіх систем відеоспостереження зі збереженням даних в захищеному командному пункті, унеможливлення проникнення на територію будь-кого без відповідної авторизації.

Такі завдання Президента набули гостроти особливо після останніх подій в Ічні. Зокрема, при аналізі причин вибухів на шостому арсеналі, Міністр оборони України Степан Полторак серед вірогідних причин, назвав і такі: периметр Ічнянського сховища був недостатньо облаштований, а власне арсенал – доволі складний, де 40 відсотків території – це відкриті майданчики. Тож надійно зберегти боєприпаси можливо буде лише після того, як зведуть закриті залізобетонні конструкції.

На будівництво таких сховищ протягом останніх двох років Міноборони виділяє 400-500 млн.грн. За ці кошти вже будують сховищ в Цвітосі (поблизу Хмельницької АЕС). Починається будівництво в Калинівці і Богданівці.

На будівництві сховищ поблизу Хмельницького. Фото сайту президента

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)