Ічні допомагає Харків

З Харкова у Ічнянський район передали гуманітарну допомогу будівельними матеріалами для ремонту будинків, пошкоджених в результаті пожежі і вибухів на 6-му арсеналі.

Шифер, цемент і шпаклівку відправили на Покрову, повідомляють в прес-службі Харківської обладміністрації.  Всього зібрали 14 тон вантажу.

«Ми зв’язалися з Чернігівською обласною адміністрацією, щоб з’ясувати, яка допомога їм зараз потрібна.  Нам надали список будівельних матеріалів, які необхідні для відновлення постраждалого від вибухів населеного пункту.  За допомогою підприємців Харківщини зібрали необхідні матеріали », – розповідають в Департаменті житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА.

В осередку надзвичайної події, як повідомляють в прес-службі Міністерства оборони, ще лунають поодинокі вибухи. Піротехніки розчищають 16-кілометрову зону навколо арсеналу.  За даним Держслужби з надзвичайних ситуацій, сапери вже перевірили всі 39 найближчих населених пунктів.  Всього знайшли близько 2000 боєприпасів.

Триває ремонт казарм і адміністративних приміщень, електромереж, вуличного освітлення.  Відновлено електропостачання котельні.

Територію патрулюють військові, поліція і Нацгвардія.  З людьми, яким потрібна допомога, працюють психологи. Небезпечну зону навколо арсеналу зменшили до 10 кілометрів, повідомляють в прес-службі Чернігівської обладміністрації. Залишається закритим повітряний простір в радіусі 30 кілометрів, тимчасово припинено рух поїздів через станцію Ічня, автомобільний транспорт прямує в об’їзд зони надзвичайної ситуації.  На в’їздах до лісових масивів розміщені 20 шлагбаумів.

Фото сайтів Харківської ОДА та Держслужби з надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *