До виборів лишилося… днів

Партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” має намір висунути колишнього віце-спікера парламенту та екс-нардепа Руслана Кошулинського єдиним кандидатом у президенти від націоналістів.

Це запропонував лідер “Свободи” Олег Тягнибок під час  маршу націоналістів у Києві. Таке повідомлення поширила прес-служба партії.

“Українці повинні мати свого кандидата на посаду президента, єдиного кандидата від націоналістичних сил. Така людина серед нас є – це Руслан Кошулинський. І я прошу всіх побратимів-націоналістів підтримати його кандидатуру”, -сказав Тягнибок.

Лідер партії підкреслив: його заступник по партійній лінії Кошулинський  має досвід керівництва державою в критичний для неї момент. Він був віце-спікером Верховної Ради  з 2012 року до листопада 2014-го.

Відповідно до Конституції, президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року. Чинний глава держави пообіцяв, що ” вони будуть чесними, як у 2014 році”.  Про свій намір брати участь у президентській кампанії Петро Порошенко офіційно не заявляв. Та про бажання піти на вибори голови держави, за підрахунками Комітету виборців України, вже заявили майже три десятки українських політиків і громадських діячів.

Фото з інтернету

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *