Навчатися, навчатися і навчатися

Своєрідну інтернатуру запропонувало вчителям Міністерство освіти. Як повідомив сайт відомства, після закінчення вузу майбутні педагоги, як бюджетники так і контрактники, зобов’язані будуть відпрацювати рік у школі для адаптації до роботи.

Про такі плани розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич. За її словами, відомство вже розробляє реформу педагогічної освіти, яка часто відстає від реальних потреб. Гриневич визнала: рівень педосвіти в Україні – не найкращий. Вчителі отримують дуже маленьку зарплату, тому в цю галузь не йдуть багато здібних професіоналів.

Так, наприклад, зарплата молодого вчителя зараз становить не більше  4,5 тис. грн, а педагог з досвідом і вищою категорією отримує до 11 тис. грн. Водночас, середній рівень зарплати в галузі не піднявся вище 7,5 тис. грн.

На переконання міністра, якби зарплати були вдвічі вищими (від 9-10 тис. грн для молодих вчителів і 15 тис. грн для педагогів з досвідом), то професія стала б набагато престижнішою, і в школу б пішло працювати більше випускників педагогічних вишів.

Фото з інтернету

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *