Все вище, і вище, і вище…

Проїзд до столиці знову подорожчав. Цього разу на десятку і коштує квиток нині 130 гривень.

Торкнулось підвищення ціни проїзду і студентів: тепер відвідати батьків щоразу обійдеться не 90,а 100 гривень.

Перевізники аргументують таке рішення шаленим зростанням цін на пальне. Протягом місяця це вже друге здорожчання  проїзду до Києва. Попереднє підвищення сталося 17-го вересня. Тоді ціна квитка стрибнула зі 100 гривень до 120.

Подібна тенденція намітилася й у громадському транспорті Чернігова. Перевізники хочуть підняти ціну квитка від 7 до 12 гривень. Аргументи – значно зросла вартість пального.

Комісія міської ради, повідомляє сайт міськради з посиланням на одного з депутатів, підтримала ініціативу перевізників. Бо за офіційними даними, наприклад, дизельне паливо підвищилося в ціні на  22% (до 30 грн за літр), а газ – на 26% (до 15,77 грн за літр).

Втім, на думку профільної комісії міськради, обґрунтована ціна за проїзд все ж таки  6 гривень. Саме такі рекомендації має розглянути виконком і прийняти остаточне рішення.

Спроби  встановити «справедливі» ціни вже робив один з перевізників Чернігова на маршруті №1.Він зажадав від пасажирів додатково по 2 гривні. Натомість на Подусівці в районі школи-інтернату на пішохідному переході невтомно почали ходити ті самі пасажири. Тимчасово заблокували таким чином рух транспорту.

Маршрут автобусу, крім міста, охоплює ще й відрізок до найближчого села. Саме воно й потрапило під підвищення, бо там власник автобусу має право самостійно встановити розцінки.Через кілька днів стара ціна повернулася – але автобус доїжджає тепер лише до центру села.  Решта п’ять кілометрів пасажири долають  «11 маршрутом», тобто пішки.

Фото соцмереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *