Двоколісний «Гранд-Черокі»

Півроку тому громадське об’єднання «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала проект «Зелене світло для велоруху в громадах».

В рамках проекту діє кампанія «На велосипеді до школи». Завдяки їй на подвір’ї першої школи в Корюківці встановили шість велопарковок вартістю по тисячі євро кожна. Школа нині утеплюється і тому тимчасово велопарковки стоятимуть перед центральним входом у навчальний заклад. Потім вони перемістяться у внутрішній дворик.

Мета акції «Зелене світло для велоруху в громадах» –  поліпшення ставлення об’єднаних територіальних громад до велосипедного руху як економічного, стійкого і привабливого транспорту для щоденних поїздок.

Корюківська ОТГ, як повідомляє сайт «Сусіди. Сіті»,  приєдналася до проекту однією з перших на Чернігівщині. І вже у вересні в Корюківці запрацювали велошколи і пройшла презентація відеороликів про безпеку руху для школярів.

Юні корюківчани засвоювали правила дорожнього руху для велосипедистів під час теоретичної та практичної частин. Всі учасники велошколи отримали буклет з Правилами дорожнього руху для велосипедистів і світловідбиваючі браслети. Під час аукціону-ігри і вікторини школярі вигравали дзвіночки на велосипеди, чохли на сідла, світловідбиваючі чохли на рюкзаки і велозамки.

«Велошколи з безпеки руху розраховані на аудиторію від 14 років – саме відтоді за Правилами дорожнього руху України дозволено їздити на велосипеді по дорозі. Школярам в Корюківської ОТГ представили відеоролики про безпеку руху, де роз’яснено, як на велосипеді слід об’їжджати перешкоди, проїжджати перехрестя і безпечно пересуватися по дорогах. Частина відеосюжетів спростовує поширені стереотипи про велосипед.

Фото сайту “Сусіди.Сіті”

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *