Багатії бідної Чернігівщини

Хоча заглядати у чужу кишеню, кажуть, не личить вихованим людям, багатьом дуже кортить. Ось і видання «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital порахували гроші  сотні найбагатших бізнесменів України. «Перепусткою» до списку у нинішньому році був статок не менше 43 мільйонів доларів.

Знайшлися серед багатіїв і троє людей, котрі мають відношення до Чернігова і Чернігівщини.  Найбагатший чернігівець – Микола Рудьковський.  50-річний мільйонер народився на Чернігівщині, вчився у місцевому педінституті і півтора місяці у 2006 році  побув мером Чернігова.

І хоча протягом року він втратив п’яту частину капіталів і займає лише 28-е місце, у нього ще лишилося 165 мільйонів доларів. Якщо раніше походження грошей пояснювалося паливно-енергетичною сферою (компанія «Нафтогазвидобування»), то нині проти назви головного активу, відмітка «дані відсутні».

До кругленької цифри у 100 мільйонів доларів Максиму Микитасю – народному депутату Верховної Ради по 206 округу (Новозаводський район Чернігова, Чернігівський і Ріпкинський райони)  –  не вистачило двох мільйонів. Зі своїми 98 мільйонами президент корпорації «Укрбуд» посідає 60 місце рейтингу.

Ще один уродженець Придесення 62-річний Федір Шпиг розмістився на 68-ому місці. Сфера його інтересів – харчова промисловість( «Молочний альянс» – ТМ «Яготинське» та інші). Його статок у 85 мільйонів приріс за рік на 17 відсотків.

У всеукраїнських лідерах майже нічого не змінилося. Рінат Ахметов – найбагатший в Україні, додав за рік ще п’ять мільярдів доларів і має нині 12,2 мільярди доларів.

Конкуренти помітно «бідніші». Віктор Пінчук володіє 2,7 мільярдами, Вадим Новинський – 2,3 мільярди.

Понад мільярд доларів накопичили ще четверо – Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Костянтин Жеваго і Петро Порошенко.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *