Президент відвідає українсько-білоруський форум

Вчора в Гомелі почав роботу перший Форум регіонів України і Білорусі. Як повідомляє посольство України в Білорусі, програмою передбачені офіційна зустріч глав держав, зустрічі очільників регіонів з керівництвом Гомельського облвиконкому, різноманітні виставки продукції підприємств і фірм обох держав.

Як повідомляють інформагенції, першого дня роботи Форуму відбулося УІІ засідання Україно-білоруської  Ради ділового співробітництва, численні переговори між представниками компаній.

Сьогодні, як інформує Адміністрація президента, Президент України Петро Порошенко  відвідає з робочим візитом Білорусь, де проведе зустріч з білоруським колегою Олександром Лукашенком.

Глава держави проведе переговори  з метою обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва. У прес-службі президента Білорусі підкреслили, що головний акцент під час переговорів буде зроблено на питаннях розвитку торгівлі, економічного та інвестиційного співробітництва двох країн через призму потенціалу прямих контактів на рівні регіонів.

Фото  сайту президента та із соціальних мереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *