Чернігівці, газ і тепло

Після того, як уряд підняв ціну на газ для населення на 23,5%, багатьох чернігівців непокоїть запитання: як це відобразиться на їхньому гаманці?

І хоча в заяві на урядовому порталі йдеться про те, що підвищення ціни – це вимушений крок, обумовлений  співпрацєю з Міжнародним валютним фондом, наближення ціни на газ для населення до ринкової  може виявитися критичним для багатьох родин.

До того ж, вартість газу – вагома складова тарифів на теплопостачання. Аби надалі поставляти тепло в будинки безперебійно, генеруючим компаніям Чернігова доведеться коригувати тарифи на суму зростання ціни газу.

Як інформує офіційний сайт міськради, прогнозовані розрахунки зростання ціни за опалення вже надали в ПАТ “Облтеплокомуненерго” та КЕП «ЧЕРНІГІВСЬКА ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА».

Так, через зростання ціни на газ, електроенергію та інші складові тарифу ціна 1 гігакалорії для будинків, які обслуговує ПАТ “Облтеплокомуненерго”, орієнтовно збільшиться з 1504 до 1824 грн – тобто на 21%.

КЕП «ЧЕРНІГІВСЬКА ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» теж прогнозує зростання –  до 10%. Підвищення не таке стрімке, бо  підприємство споживає й інші види палива, окрім природного газу.

Фото з інтернету

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *