Найактивніших кандидатів четверо

Найбільшу передвиборчу активність протягом двох останніх місяців проявили потенційні кандидати в президенти лідер Радикальної партії Олег Ляшко, президент України Петро Порошенко, лідерка партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко та мер Львова, лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий,  – повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

“Найбільш інтенсивні виборчі де-факто кампанії вже почали Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Андрій Садовий. Така оцінка наших спостерігачів ґрунтується на оціночній шкалі, яка включає присутність потенційного кандидата в засобах масової інформації, в зовнішній рекламі, на рівні вуличних акцій, зустрічей кандидатів”, – розповідають в ОПОРі.

Натомість інші політичні лідери, які вже заявили про свою потенційну участь у майбутніх президентських виборах, проявляють дещо меншу активність.

Разом з тим найбільша кількість потенційних кандидатів відвідала Черкаську область, також серед лідерів з відвідування Кіровоградська, Івано-Франківська та Одеська області. Під час поїздок майбутніх кандидатів у регіони домінують партійні зустрічі, прес-конференції, вуличні акції. Помітно менше тематичних зустрічей з виборцями і обговорення передвиборчих програм.

Серед проблемних питань передвиборчої активності політиків, громадські активісти вказують на те, що вони не інформують виборців про джерела фінансування своєї діяльності. Лишається проблемою і проведення численних благодійних акцій, надання подарунків і послуг для привертання уваги до потенційних кандидатів. Бо нині хоча така агітація і не підпадає під регулювання виборчого законодавства, вона неприйнятна.

 

Найактивніших кандидатів четверо
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)