У Пенсійного фонду новий очільник

Пенсійний фонд отримав нового керівника. Кабінет міністрів України, як повідомили в прес-службі Пенсійного фонду, звільнив від обов’язків голови Пенсійного фонду України Олексія Зарудного і призначив замість нього екс-держсекретаря Міністерства фінансів Євгенія Капінуса.

Сьогодні вранці міністр Мінсоцполітики представив трудовому колективу нового керівника. Деякий час до того прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести службове розслідування стосовно керівника Пенсійного фонду Олексія Зарудного, а також керівників фонду в регіонах щодо ситуації із затримками виплат пенсій у липні. За словами Гройсмана, затримки з виплатою пенсій в липні – це персональна відповідальність керівництва Пенсійного фонду України.

У самому Пенсійному фонді затримки пояснили касовими розривами надходжень єдиного соціального внеску. Витрати Пенсійного фонду в першому півріччі 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 39,9%, або на 49,7 млрд грн, і становили 174,3 млрд грн. У першому півріччі до бюджету фонду надійшло 167,9 млрд грн, з яких 95,5 млрд грн  –  власні кошти.

Новий очільник пенсійного відомства обіймав посаду держсекретаря Міністерства фінансів з лютого 2017 року по жовтень 2018 року. До цього він був заступником міністра фінансів.

Фото УНІАН

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *