Ювілей «зоряного мрійника» з Коропщини

165-ту річницю  народження автора першого у світі реактивного літального апарата Миколи Кибальчича святкували на його Батьківщині, в Коропі.

На території родової садиби винахідника, а нині меморіального музею М.І. Кибальчича, зібралися не лише керівництво району та об’єднаної територіальної громади, а й посланці «Чернігівського земляцтва у Києві», історики-краєзнавці Чернігівщини, знімальна група, яка створює документальний фільм про видатного чернігівця. І, звичайно, юні гуртківці, що займаються  ракетомоделюванням у Коропському центрі дитячої та юнацької творчості.

Співробітники Коропського регіонального історико-археологічного музею познайомили учасників зібрання з історичними об’єктами, пов’язаними з життям родини Кибальчичів. У районному Будинку культури відбувся науково-практичний семінар, де презентований спільний проект «Знати, берегти, любити” від Українського культурного фонду та Чернігівського земляцтва.

Під час зацікавленої розмови, як повідомила райдержадміністрація, йшлося про перспективи розвитку музейної справи та вплив особистостей на формування патріотичної свідомості молодих українців.

Пам’ять видатного винахідника Миколи Кибальчича вшанували покладанням квітів на території меморіального музею та у парку імені Кибальчича.І, традиційно, гуртківці, котрі опановують основи ракетомоделювання, продемонстрували нові моделі в дії.

Фото із соціальних мереж

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *