«Якби я була цариця…»

Канцлер Німеччини Ангела Меркель розповіла про найважливіші реформи, які б вона здійснила, коли була прем’єр—міністром України. Про це вона розповіла під час зустрічі зі студентами в Києві вчора, – повідомляють Українські новини.

«Якби я була прем’єр-міністром України, я, звичайно, детальніше ознайомилася із ситуацією, але, вважаю, що перша реформа – це механізм боротьби з корупцією. На мою думку, це найскладніша проблема, вона не вирішується за один день, тут потрібно багато чого ще зробити з допомогою міжнародних експертів, у котрих є досвід», -сказала канцлер.

Другою важливою реформою для України вона назвала децентралізацію з передачею фінансових ресурсів і відповідальності місцевій владі.

По-тре’є, на думку Меркель, Україні необхідно створити законодавчу основу для приватизації, оскільки в Україні і донині ще багато держпідприємств, які працюють неефективно. «Потрібно більше приватизувати», – сказала Меркель.

“Ми намагаємося надавати підтримку в питанні співпраці заради розвитку, а також економічної допомоги. Цей внесок є також важливим. Враховуючи скрутне бюджетне становище, ми говоримо про залучення інвестицій, ми говоримо про те, що надаватимемо допомогу у два мільйони євро для створення центрів передового досвіду. Тобто буде створено своєрідні кластери інновації, оскільки це питання має одне з найважливіших значень”, – сказала А. Меркель на зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у четвер.

Вона також зазначила, що в Україну було направлено німецького експерта для допомоги в питаннях поліпшення децентралізації.

Раніше Ангела Меркель заявила: Міжнародний валютний фонд висуває до України доволі високі вимоги, але його кредити необхідні для економічної стабілізації країни.

Фото  сайту Політека

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *