І у дитячої школи буває поважний ювілей

Чернігівський  Музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт» презентував виставку «Образотворче мистецтво дітям». Вона проводиться з нагоди 40-річного ювілею дитячої художньої школи і представляє понад 120 учнівських робіт.
Привітати викладачів та вихованців закладу прийшли керівники області та міста, депутати, представники навчальних закладів, духовенства, колеги.

– Чернігівська дитяча художня школа святкує ювілей, їй виповнюється сорок років. З цієї нагоди ми в виставкових залах музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» презентуємо найбільшу в Чернігівській області виставку дитячої творчості. В експозицію увійшло більше сотні робіт академічного живопису, рисунку, станкової композиції та декоративно – прикладної, – сказала директор школи Марія Рибіна-Ткач.

За її словами, школа не має власного  приміщення, а вже тривалий час орендує його. Тільки завдяки тому, що обласна рада надає можливість сплачувати оренду на пільгових умовах, це дозволяє школі знаходитись у зручному приміщенні в центрі Чернігова.

Навчальний процес, як розповідає сайт обласної ради, здійснюється з таких базових предметів образотворчого мистецтва, як «Рисунок», «Живопис», «Композиція», «Скульптура», «Історія мистецтв», також ведеться пленерна робота та літня навчальна практика. До навчального процесу в школі залучені відомі майстри пензля-  члени Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України.  Вони зуміли створити справжню  творчу атмосферу, де повага до учнів, професіоналізм є визначальними чинниками навчально-виховної роботи.

Більше 30 років керівником єдиного в нашій області дитячого спеціалізованого закладу в галузі образотворчого мистецтва була Т. І. Пільчевська, заслужений працівник культури України. Збереження творчих традицій Чернігівської дитячої художньої школи  –  запорука впевненого розвитку унікального осередку початкової мистецької освіти і надалі.

Фото сайту обласної ради

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *