…Не виправдовують довіри

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальні провадження проти народного депутата Валерія Дубіля і депутата Чернігівської облради Олега Авер’янова.

Як повідомляє видання  “Обозреватель”, за даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, в одному з них йдеться про створення злочинної організації.

Досудове розслідування доручено Національному антикорупційному бюро України. Зокрема, одне з проваджень прокурори відкрили за статтею 255 (ч.1) Кримінального Кодексу України за фактом створення злочинної організації на чолі з депутатами, які незаконно збагачуються, заволодівши майном підприємств ТОВ “Прилуцьке хлібоприймальне підприємство”, ТОВ “Промстройінновація”, СТОВ “Богданівське” і ТОВ “Оріон-СКТ”.

Є також провадження, котре стосується зловживання службовим становищем співробітниками правоохоронних органів, які сприяли в незаконному заволодінні майном  підприємств. Ще в одному йдеться про те, що злочинна організація на чолі з нардепом і депутатом Чернігівської обласної ради займалася вимаганням.

Політиків підозрюють у шахрайстві, незаконному заволодінні майном підприємств (рейдерстві), декларуванні недостовірної інформації, незаконному збагачені. Кримінальне провадження зареєстровано у відповідь на заяву бізнесмена Олександра Головача.

За повідомленням адвокатів, рішенням Печерського районного суду міста Києва на рухоме і нерухоме майно, грошові кошти, банківські рахунки, а також корпоративні права в юридичних осіб, які належать депутатам Дубілю і Авер’янову, накладено арешти.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *