Садовий: «Жодної щирості тут немає»

Мер Львова Андрій Садовий вважає технологією пропозицію про співпрацю від лідера Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це він написав у соцмережі. «Заява Тимошенко — звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів’ян.

Хід думок Юлії Володимирівни простий — у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає», — вважає Садовий. Він додав, що «люди хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем».

2 листопада Юлія Тимошенко запросила до співпраці  партію Садового  “Самопоміч», партію Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» та лідера «Океану Ельзи» Святослава Вакарчука і запропонувала оцінювати підтримку політичних сил за результатами місцевих виборів.

Подібні пропозиції від лідера «Батьківщини» до «Самопомочі» не перші – півтора роки тому вона вже намагалася об’єднати депутатів двох фракцій у Верховній Раді для створення умов позачерговим виборам. Спроба виявилася невдалою – «Самопоміч» тоді теж вважала такі кроки недоцільними.

 

Фото РБК-Україна

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *