На Чернігівщину з`їхалися лісники

Дводенне виїзне розширене засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України відбулося  на базі лісогосподарських підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, – про це повідомляє сайт ОДА.

Учасники колегії побували в ДП «Добрянське лісове господарство». Там вони урочисто відкрили укомплектований сучасними механізмами насіннєвий комплекс, де готуватимуть за новітніми технологіями лісовий посівний матеріал.

Лісники з усієї країни відвідали Ріпкинське, Новояриловицьке, Комарівське, Олешнянське й Олександрівське лісництва. Тут вони аналізували стан рекреації і лісових площ після суцільних санітарних рубок. Цікавились роботою тепличних господарств лісництв з вирощення садивного матеріалу, нижньоскладських комплексів, транспортних цехів. Відбувся активний обмін думками і фаховий діалог. У Комарівському лісництві гості провели посадку лісових культур. Ознайомилися з рекреаційною діяльністю підприємства та побували у рекреаційному комплексі «Голубі озера».

Наступного дня засідання виїзної розширеної колегії Держагентства лісових ресурсів України продовжило свою роботу в ДП «Городнянське лісове господарство» і ДП «Корюківське лісове господарство». У Тупичівському лісництві подивилися мережу доріг лісогосподарського призначення, проведенням лісосічних робіт з використанням агрегатних лісозаготівельних машин «КOMATSO». Відбулося і пленарне засідання  колегії.

Фото сайту Чернігівського управління лісового та мисливського господарства

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *