П’ять громад Чернігівщини йдуть на вибори

Як відомо, Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах та додаткових виборів ще у 24 ОТГ. Як повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії, до складу цих  ОТГ увійшли 511 місцевих рад (міських – 15, селищних – 25, сільських – 471).Всього, за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 685 тисяч виборців.

Виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів розпочався 3 листопада, – про це повідомляє Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування.

Тож, до 10 листопада районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформувати їхній склад.19 листопада почнеться  висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах.

На Чернігівщині 23 грудня 2018 року перші вибори відбудуться у  Киїнській, Новобілоуській, Борзнянській, Озерянській та Хмільницькій об’єднаних територіальних громадах.

А додаткові – у громадах, які доєднали до себе сусідні села: Вертіївська сільська рада – у селах Березанка, Велика Кошелівка, Дуболугівка, Заньки, Черняхівка, Лісове; Любецька селищна рада – Мохначі, Галків, Губарі, Семаки, Углова Рудня, селище Пересаж.

Загальна сума, передбачена на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня, становить 31 мільйон 51 тисяча 500 гривень.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *