Чернігівський мікрорайон Масани забудують планово

На забудову другого мікрорайону житлового району Масани в обласному центрі буде розроблятися детальний план території. Замовник –  Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради. Таке рішення прийняте депутатами на жовтневій сесії.

А ще відповідно до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації  Чернігова на 2017 – 2020 роки депутати  дозволили внести зміни у Детальний план території третього мікрорайону цього ж житлового району, –  повідомляє сайт міськради.

З цією та іншою містобудівною документацією – зокрема, генеральним планом  Чернігова, детальними планами окремих територій, повідомленнями про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у тому чи іншому проекті містобудівної документації  усі городяни можуть познайомитися у відкритому доступі на сайті міськради.

Таким чином, сподіваються представники влади, вдасться створити у мікрорайоні, котрий нині активно розвивається і будується, комфортне середовище для жителів і врахувати всі їхні зауваження і пропозиції.

Фото інтернету

Чернігівський мікрорайон Масани забудують планово
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)