Рибу в Десні не ловлять, а випускають

Нарешті! За рахунок компенсації від збитків рибному господарству  від  робіт на землях водного фонду по робочому проекту «Реконструкція об’єкту «Розчищення русла річки Десна з укріпленням берегової лінії в районі міського пляжу «Золотий берег» в Чернігові» відбулося зариблення Десни. Мальків купили в ПрАТ «Чернігіврибгосп». А зробив добру справу Чернігівський  рибоохоронний  патруль Управління державного агентства рибного господарства у Чернігівській області. Про що розповів на своєму сайті.

Вселення проводилось в приміській зоні Чернігова в районі автомобільного мосту під наглядом спеціальної комісії з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів, на чолі із представниками Чернігівського рибоохоронного патруля. До водойми випущено  2964 кг молоді коропа, товстолоба та білого амура. Ці види риб відносяться до родини коропових і найбільш пристосовані до промислового розведення у наших водоймах.

У майбутньому за рахунок компенсаційних коштів у Десну планується випустити 10 тон молоді риби на суму 717 тис.грн. Відтворення водних біоресурсів є одним із важливих рибницько-меліоративних заходів, спрямованих на підтримку формування водної екосистеми, збільшення іхтіофауни та формування промислових запасів риби.

Фото сайту рибоохоронного патруля

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *