Чернігів лишиться зеленим

В цьому році Чернігівське комунальне підприємство “Зеленбуд” уже висадило 330 дерев. У планах –  улаштування дубової алеї на в’їзді до обласного центру. А всього, як повідомила прес-служба міськради в соцмережі, цього року комунальники планують висадити ще 682 дерева, у тому числі 200 – під час толоки яка пройде 10 листопада.

За словами керівника КП “Зеленбуд”, у місті видалено 1353 аварійні дерева у парках та скверах, 103 на прибудинкових територіях, 128 дерева, які заважали виконувати ремонти з будівництва та реконструкції. Багато з видалених дерев коренями вросли в асфальт, самосівом проросли поряд з ливневою каналізацією, іншими водовідводними спорудами. Значна частина вирубок припала на розчищення дороги до міського пляжу. Тож знищення дерев були необхідні. Але відновлення зелених насаджень ведеться постійно.

Також працівники “Зеленбуду” висадили квіти, які зацвітуть наступної весни та літа. Та однією з головних проблем  озеленювачі бачать в тому, що впорядковані клумби потерпають від громадян, які викопують кущі та квіти. Не допомагають і камери спостереження, встановлені в центрі Чернігова.

 

Чернігів лишиться зеленим
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)