Столітній млин знову в роботі

У Гурбинцях, що на Срібнянщині, відремонтували старий млин. Йому більше ста років. Знаходиться млин на в’їзді в село, відразу за меморіалом полеглим у роки Другої світової війни.

Як розповів виконуючий обов’язки старости Іван Дейнека, найскладнішу частину ремонту виконала будівельна бригада СТОВ “Батьківщина”. Це ремонт крил вітряка, галереї, сходів. Сільськогосподарське товариство також безкоштовно надало підйомний кран, будівельні матеріали. А ще організаційно відчутну допомогу надавав депутат селищної ради Василь Цигура.

Пофарбували млин жителі Гурбинець Сергій Клименко та Олег Кучеря, – про це розповів редактор районної газети в соцмережах. Видання також детально познайомило з історією появи млина, вміщує світлини  усіх етапів відновлення пам’ятки .

Фото С.Бебика

Столітній млин знову в роботі
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)