В Ічні була диверсія

Причиною вибухів на шостому арсеналі біля Ічні Чернігівської області  стала диверсійна діяльність, котру здійснено шляхом проникнення на технічну територію невстановлених осіб. Про це на брифінгу повідомив військовий прокурор Центрального регіону України Григорій Рябенко.

“Зараз уже можна сказати про те, що причиною вибухів на арсеналі в Ічні є диверсійна діяльність з фізичним проникненням на технічну територію 6-го арсеналу осіб, які підлягають встановленню в ході досудового розслідування”, – цитують військового прокурора Українські новини .

Юрист також розповів: триває комплексна судова експертиза, яка проводиться Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

“Там поставлені питання, які стосуються і військової, і технічної, і балістичної складових. Це дуже важлива експертиза. За її результатами  буде прийматися процесуальне рішення”, – заявив Рябенко.

Вибухи на технічній території 6-го арсеналу сталися 9 жовтня. З району надзвичайної ситуації евакуювали 12 тисяч осіб. Авіапростір поблизу Ічні закрили у радіусі 30 км. Було припинено рух автомобільного і залізничного транспорту.

Через вибухи на арсеналі на Чернігівщині  відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 КК України, пізніше перекваліфіковане на диверсію.

Фото соцмереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *