В Ічні була диверсія

Причиною вибухів на шостому арсеналі біля Ічні Чернігівської області  стала диверсійна діяльність, котру здійснено шляхом проникнення на технічну територію невстановлених осіб. Про це на брифінгу повідомив військовий прокурор Центрального регіону України Григорій Рябенко.

“Зараз уже можна сказати про те, що причиною вибухів на арсеналі в Ічні є диверсійна діяльність з фізичним проникненням на технічну територію 6-го арсеналу осіб, які підлягають встановленню в ході досудового розслідування”, – цитують військового прокурора Українські новини .

Юрист також розповів: триває комплексна судова експертиза, яка проводиться Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

“Там поставлені питання, які стосуються і військової, і технічної, і балістичної складових. Це дуже важлива експертиза. За її результатами  буде прийматися процесуальне рішення”, – заявив Рябенко.

Вибухи на технічній території 6-го арсеналу сталися 9 жовтня. З району надзвичайної ситуації евакуювали 12 тисяч осіб. Авіапростір поблизу Ічні закрили у радіусі 30 км. Було припинено рух автомобільного і залізничного транспорту.

Через вибухи на арсеналі на Чернігівщині  відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 КК України, пізніше перекваліфіковане на диверсію.

Фото соцмереж

В Ічні була диверсія
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)