Захворюваність на кір найвища за останні чверть століття

Міністерство охорони здоров’я України стурбоване рівнем захворюваності на кір. Якщо він збережеться, кількість хворих за рік перевищить найвищий показник в історії незалежної України. Нинішнього року найбільше хворіли на кір у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській, Тернопільській областях та Києві. Такі дані наведено на сайті Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

“Від початку 2018 року на кір захворіли 36 455 людей – 14 111 дорослих і 22 344 дитини. Кількість хворих  може перевищити найвищий показник захворюваності, що був зафіксований в Україні з 1991 року  – 42 724 особи в 2006 році”, – інформують у відомстві.

Загалом від початку року від ускладнень кору померло 15 осіб: 11 дітей і четверо дорослих.

Минулого тижня в Україні на кір захворіли 1246 осіб – 359 дорослих і 887 дітей. А це вже на 5,5% менше, ніж попереднього тижня.

Медики наголошують: ліків від кору не існує, а єдиний спосіб захиститися від захворювання – вакцинація. Зараз в Україні достатньо вакцин для проведення планової та посиленої імунізації проти кору.

 

Захворюваність на кір найвища за останні чверть століття
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)