У шкільного автобусу 387 маршрутів

Чернігівська область була першою в Україні, де 17 років тому почала працювати програма «Шкільний автобус». Автопарк такого специфічного транспорту поповнюється і сьогоріч.

«За рахунок коштів освітньої субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами купили 5 шкільних автобусів – у Бахмацькому районі, Іванівській, Корюківській, Носівській та Сновській об’єднаних територіальних громадах», – розповів виданню «Вісник Ч», на яке посилається сайт «Город», начальник обласного управління освіти.

Один спеціальний автобус придбала Корюківська громада. Він призначений для перевезення дітей з особливими потребами. Має ширші двері, ніж звичайний, підйомник — спеціальну площадку, що опускається за потреби, а також особливі сидіння. Коли автобус купували, то у Корюківській школі №1 навчалася дитина, яка потребувала створення таких умов перевезення.

За рахунок коштів місцевого бюджету також придбано 5 шкільних автобусів у Новгород-Сіверському районі, Семенівській, Козелецькій, Холминській та Височанській об’єднаних територіальних громадах.

Але, на думку чиновника, існує потреба ще в 34 автобусах. Адже до школи нині підвозять 8528 учнів з сільської місцевості. Задіяно 308 транспортних одиниць, з них шкільних автобусів — 273. Підвіз здійснюється з 1043 населених пунктів за 387 маршрутами. Добовий пробіг шкільних автобусів — понад 20 тисяч кілометрів. І майже тисяча кілометрів доріг до шкіл потребують ремонту.

Фото інтернету

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)