Масштабні збори резервістів

Міністерство оборони України обіцяє: збори резервістів і військовозобов’язаних , що починаються сьогодні, завершать до початку Новорічних свят. Про це інформує з посиланням на відомство видання «Фокус»

«Запровадження правового режиму військового стану, зокрема, передбачає уточнення завдань Збройних Сил України і Сит територіальної оборони. Однією із складових їхньої підготовки до припинення військової агресії є підготовка резервів. З цієї метою 3 грудня починається цикл масштабних заходів з резервістами і військовозобов’язаними», – повідомляє прес-служба Міноборони.

У рамках цих заходів будуть проведені збори у складі бригад – до 15 діб, а також у складі навчальних центрів – до 20 діб. Планується завершити збори до Новорічних свят.

У той же час, заходи з мобілізації проводитимуть лише у випадку відкритої агресії. Але  тоді до лав ЗСУ призвуть не тільки тих осіб, котрі знаходяться на зборах, а усіх резервістів і військовозобов’язаних, котрі приписані до комплектування української армії.

В областях, де запроваджений військовий стан, передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. При цьому головна увага віддаватиметься боєвому залагодженню бригад і батальйонів тероборони для підготовки до захисту своїх областей.

На початку грудня в Чернігівській області також проведуть навчальні збори резервістів та підрозділів територіальної оборони. Про це сказав військовий комісар Чернігівщини Олександр Криворучко, повідомляють в Чернігівській ОДА.

Після запровадження воєнного стану військкомати Чернігівщини оповістили про можливі збори майже 4 тисячі резервістів. Більшість резервістів готові з’явитися до частин за першим викликом.

Також до військкоматів прибули 19 добровольців. З 20 листопада посилені всі наряди поліції. Особливо у прикордонних районах — там розмістили 18 додаткових постів.

У всіх районах, що межують з лінією державного кордону, збільшено кількість груп швидкого реагування.

Фото сайту Міноборони

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *