Чернігів готується до Миколая та Нового року

На Красній площі обласного центру триває монтаж головної ялинки міста. Почали з встановлення основного конусного каркасу майбутньої ялинки. Головний символ Нового року у завершеному вигляді матиме висоту 18 метрів і важитиме 6 тон.

Поряд з ялинкою на площі облаштовують ковзанку, для якої завезений пісок і встановлені габаритні обмеження.

Також на своє “тогорічне місце”  повернуться і декоративні дерев’яні будиночки, які цьогоріч незначно змінять формат — стануть меншими в висоту на 40 см і будуть виконувати роль фото-зони, – повідомляє «Високий Вал». Крім того, вони нарешті будуть противандальними.

А в «Майстерні гарного настрою» Музей-заповідник Михайла Коцюбинського відновлює  давню  і доволі популярну серед чернігівців традицію випікання «миколайчиків». З 3 по 19 грудня музей проводитиме дитячі майстер-класи з випікання святкових пряників. Про це повідомляє сайт Музею-заповідника.

Перед початком майстер-класів у «Майстерні» вже спекли першу партію «миколайчиків». Вона вдалася на славу. Тож, сподіваються організатори, такими ж будуть і свята. До речі, запис на майстер-класи вже завершено.

Чернігівський міський голова  Владислав Атрошенко закликав жителів міста підтримати бійців, які перебувають на передовій і захищають кордони нашої держави. Особисто він, – цитує мера сайт «Панорама», – виділить свій місячний заробіток, це 20 тисяч гривень, для організації привітання до дня Святого Миколая та подарунків чернігівським бійцям.

До акції привітання чернігівських бійців міський голова запропонував приєднатися і школам – у формі святкових листівок, малюнків, можливо, і солодощів.

Фото  соцмереж та сайту музею

 

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *