«Український єврейський сімейний альбом» у Ніжині

У Ніжинській школі №7  відкрилася унікальна виставка “Український єврейський сімейний альбом”, створена дослідницькою діяльністю Інституту Centropa та організації Trans History.

Інститут Centropa – це інститут вивчення історії єврейського народу зі штаб-квартирою у Відні, який використовує новітні технології та цифрові розповіді, щоб залучити нинішніх студентів та учнів до вивчення історії предків і встановити зв’язок між поколіннями, – пише міська газета «Вісті».

Разом з офіційними партнерами в Україні та Молдові організація Trans History прагне через транснаціональний підхід програм, які реалізує Інститут, сформувати критичне мислення, навички роботи з документами, збалансувати культуру пам’яті.

Виставка “Український єврейський сімейний альбом” подорожує школами та бібліотеками України. Основа експозиції – сімейні фотографії та розповіді з архівів, інтерв’ю євреїв, які пережили Голокост. Ця унікальна виставка складається з 16 панелей та розділена на дві частини: фотографії, історії з “буденного” життя (світлини з відпусток, шкіл і робочих місць) та містить розділ під назвою “В темні часи”.

Експозицію, представлену в Ніжинській школі змогли відвідати усі бажаючи. За кожним знімком, аркушем спогадів – подих історії, котрий не лишає байдужих. Виставка триватиме декаду.

Фото Т. Марченко

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *