Прокуратура зацікавилася спорудами цивільної оборони

Захисні споруди цивільної оборони мають бути приведені у придатний для використання стан. І для цього, повідомляє прес-служба відомства,-прокуратурою Чернігівської області вживаються заходи. Зокрема, йдеться про негайне усунення порушень у сфері обороноздатності держави і забезпечення таким чином захисту цивільного населення, а також утримання в належному стані колективних засобів захисту –  захисних споруд –  та інших місць можливого перебування людей у разі військової агресії.

Для цього прокурорами вивчено питання дотримання вимог законодавства у сфері збереження споруд цивільного захисту населення на території області.

Встановлено, що тривалий час комплексні перевірки спеціалістів підтверджували неготовність та непридатність  одного зі сховища площею 1297 кв. м., розрахованого на укриття 960 чоловік, для захисту населення у разі застосування засобів ураження.

На усунення виявленого порушення прокурором заявлено позов, який задоволено. Шостим апеляційним адміністративним судом залишено без змін рішення Чернігівського окружного адміністративного суду про зобов’язання юридичної особи привести у придатний для використання за цільовим призначенням стан сховища, яке перебуває на балансі установи.

Робота органів прокуратури із зазначених питань триває.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *