«Солі у нас вистачить на 2,5 тис. років воєнного стану»

Після того, як Верховна Рада підтримала закон про запровадження воєнного стану в 10 областях України та її внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії, в ефірі телеканалу “Росія 1” повідомили про те, що в українських магазинах “офіційно закінчилася сіль”.

Порошенко на форумі місцевого самоврядування в Києві порадив російським пропагандистам “не переживати”. Введення воєнного стану жодним чином не вплинуло на життя українців, попри гучні заяви Кремля, -розповіли «Українські новини» .

“Економіка функціонує у звичайному режимі. Нікому не вдалося розкачати валютний ринок, нема жодних дестабілізуючих факторів у банківській сфері – кількість депозитів навіть зросла. Не зупиняється транспорт, хоча дехто закликав розкуповувати всі квитки. На заклик негайно купувати сіль і сірники ми продемонстрували з підприємства у Бахмуті величезну гору солі та запевнили наших північних сусідів, що солі у нас вистачить на 2,5 тис. років воєнного стану, нехай не “переживають”. Нема комендантських годин, як дехто пророкував, нема припинення діяльності медіа”, – сказав Порошенко.

Він наголосив, що є всі умови для проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах і підготовки до старту президентської кампанії.

Фото: twitter.com/poroshenko

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *