На Чернігівщині грипу ще немає, але…

Минулого тижня на Чернігівщині захворіли 5 120 людей, з них 3 602 –  діти. Рівень захворюваності нижче епідпорогу на 7,8 %.

Госпіталізовані 77 чоловік, серед них 62 дитини (88,3%). Такі цифри наводить держпідприємство « Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Зокрема, в обласному центрі захворіло 2 248 чоловік, з них дітей – 1762.Рівень епідемічного порогу майже досягнутий, він нижчий лише на 0,9%.

Матеріал від хворих грипом і ГРВІ до вірусологічної лабораторії не надходив, – інформує лабораторний центр.

Вакциновано проти грипу в Чернігівській області 2 382 жителя і всього 888 дітей. Чисельність  населення  області за оцінками фахівців складає нині 1010,2 тисячі чоловік.

В Україні за цей же період захворіли на грип та ГРВІ понад 195 тисяч жителів. Однин хворий помер.

Медики повідомляють: сезон осінь-зима 2018 року відзначиться переважно вірусом грипу типу А з трьома штамами вірусу типу А. Віруси цієї групи – різновид штаму грипу H1N1, при якому захворювання триває з важким перебігом, частими ускладненнями. Другий вірус А H3N2 може провокувати гострі захворювання верхніх дихальних шляхів, легенів, носової і ротової порожнин,  менінгіт.

Прогнозується, що в сезоні 2018-2019 років переважатиме вірус А-Сінгапур, котрий циркулював минулого сезону у країнах Північної Америки.

На своїй сторінці у соцмережі, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я У.Супрун порекомендувала українцям у якості кращих ліків від грипу заняття фізичними вправами і побільше рухатися.

Фото інтернету

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *