Телефон на митниці для чернігівських «евробляхерів» уже працює

На чернігівській митниці запрацювала «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів. Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Такий додатковий засіб комунікації запровадили для консультацій з питань, що виникають у громадян після прийняття нових законів – «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Телефон «гарячої» лінії: (0462) 652-234 у робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., у п’ятницю з 9:00 до 16:45 год., перерва: з 13:00 до 13:45 год.

Першу «євробляху» за новим законом розмитнили у Чернігові у перший день грудня. Реєстрацію транспортного засобу  провели  в Територіальному сервісному центрі №7441 Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області.

Тут вперше зареєстрували автомобіль з екологічним стандартом «Євро – 4», ввезений з-за кордону по посвідченню митниці. За пільговими ставками чернігівець розмитнив авто «KIA CEEd», 2010 року випуску та отримав український державний номерний знак.

Нові закони щодо розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією набули чинності 25 листопада. Протягом 90 днів на розмитнення надається знижка у розмірі 50% від суми акцизу. Його розраховують за формулою, що враховує об’єм двигуна, вік автомобіля і базову ставку, – інформує сервісний центр МВС в Чернігівській області.

Фото соцмереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *