Тепер кредит без згоди сім’ї не візьмеш

В Україні змінили вимоги до видачі кредитів під заставне майно,-повідомляє портал UBR. Позичальник тепер зобов’язаний дати нотаріально завірений дозвіл усіх співвласників майна на оформлення кредиту. Якщо дозволу немає, особа має виділити свою частину майна, оформити окреме право власності та лише після цього віддавати його під заставу. Таке рішення виніс Верховний суд при розгляді справи №372/504/17.

Співвласники майна – не тільки люди, зазначені як власники у документах, а й найближчі родичі. Зокрема, відповідно до Сімейного кодексу, передбачається спільне володіння чоловіком і дружиною – 50/50, якщо майно придбали у шлюбі. Якщо дозвіл не було надано, але банк видав кредит, договір можна оскаржити і визнати недійсним.

Раніше  Нацбанк  прогнозував, що з наступного року українцям будуть видавати більше кредитів.

Фото з відкритих джерел

Тепер кредит без згоди сім’ї не візьмеш
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)