Де відпочити на Придесенні з користю і настроєм

Чернігівщина вперше визначилася зі своїми кращими туристичними місцями, закладами і заходами. Такі орієнтири дав конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року – 2018».Про його підсумки повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Експертна рада та Інтернет-користувачі обирали кращих з кращих у шести номінаціях – туристична подія, гостинна садиба, заклад розміщення, музейний заклад, фахівець туристичного супроводу та краще фото.

Переможцями стали: VII Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах та свято Івана Купала в. Олешні, Ріпкинського району; агросадиба «Соколиний хутір»  в селі  Петрушівка, на Ічнянщині; комплекс «Бреч» на Корюківщині; Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» в Батурині.

Дві номінації – фахівець туристичного супроводу, де кращим визнали  чернігівця Івана Коцюра , та номінація  туристична фотографія, де переможець –  фото «300 – літній «смайлик» автора Вікторії Неруш з Мени, безпосередньо торкнулися розвитку туристичної сфери і поширення відомостей про Чернігівський край.

На знімку: фото-переможець «300-літній «смайлик». Зруйнований Максаківський монастир, Менський район

Фото сайту Чернігівщина туристична

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *