Головні події року – автокефалія і військовий стан

Автокефалія церкви стала головною подією 2018 року. За даними опитування фонду “Демократичні ініціативи” і  Центру Разумкова, 24% українців вважають головною подією 2018 року об’єднання церков, надання томосу. Про це на конференції “2018-й: підсумки і прогнози” розповіла директор фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна, повідомляє  РБК-Україна.

Вона відзначила, що опитування проводилось наприкінці грудня 2018 року, питання були в більшості відкритими.

“Ми захопили останні події в Україні. Деякі питання ми ставили постійно, а деякі питання були новими. Головною подією було визнано об’єднання церков, згідно із результатами опитування”, – сказала вона.

За даними опитування, далі йдуть: введення військового стану (17%), інцидент у Керченській протоці  (9%), продовження війни (7%). Жодної події не змогли назвати 12% (минулого року таких було 25%).

На думку І. Бекешкіної, ситуація в порівнянні з опитуванням у минулому році не сильно змінилася.

“Лише 20 відсотків впевнені, що Україна подолає труднощі в найближчий час, 40 же відсотків вважають, що у нас поліпшилась обороноздатність”, – повідомила вона.

Опитування було проведено Фондом “Демократичні ініціативи” і Центром Разумкова з 19 по 25 грудня 2018 року в усіх регіонах України за винятком окупованих Росією територій. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Фото: Об’єднавчий собор (Віталій Носач, РБК-Україна)

Головні події року – автокефалія і військовий стан
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)